top of page

שירותי ייעוץ

שירותי ייעוץ - בפרויקטים המשלבים הריסה

1.jpg

ייעוץ הריסה ומיחזור הוא שירות הניתן ללקוחות העומדים בפני פרויקט המשלב הריסה, מיחזור או ניקוי קרקע בהיקף רחב. 
סוגיות אלו מהוות נעלמים משמעותיים בתמחור פרויקט - בשל עלויות לא ברורות והשפעה לא ודאית על קצב התקדמות הפרויקט.
אנו מומחי תוכן בתחומים אלו ומלווים פרויקטים מסוג זה כך שהנעלמים הופכים למספרים - מה שמקל על התכנון אך גם על הביצוע. הלקוח מקבל תמונה בהירה על הוצאות ולוחות זמנים ומקבל ייעוץ בזמן אמיתי לקבלת החלטות מכריעות בשלב התכנון ובשלב הביצוע.

הצוות שלנו, המורכב משלושה מהנדסים, בהם מהנדס איכות הסביבה ומהנדס אזרחי, אדריכל ועו"ד המתמחה בדיני חברות ועסקאות, מסוגל לתת מענה מקיף הכולל רגולציה, תמחור ותפעול. 
 

השירות ניתן עבור:

חברות ישראליות הפועלות באירופה – חברות ישראליות הפועלות באירופה פונות אלינו לייעוץ בנושא של להריסה ומיחזור. רשת קשרים עם חברות, תכנון, ביצוע וציוד אירופאיות מאפשרים לנו לתת ייעוץ רלוונטי ואחראי.

לקוחות העומדים בפני פרויקט המשלב הריסה בהיקף גדול, בעלת רמת סיכון גבוהה או בעלת מאפיינים קיצוניים ומגבלות מיוחדות - רוזנברג הריסות מציעה שירות ייעוץ להריסה. ביציאה למכרז או בקשה להצעת מחיר אנו מגדירים יחד עם הלקוח את הדרישות ההנדסיות, המנהלתיות והתקציביות הנדרשות מהתכנון ומהביצוע של הפרויקט. פרויקטים מיוחדים שביצענו הם:

הריסת גשר פז בחיפה מעל 4 מסילות רכבת וכביש 4 מסלולים במהלך מלחמת לבנון השניה
הריסת גשר הרכבת במגדים מעל כביש החוף ופינויו בתוך 24 שעות
הריסת 3 ארובות 60 מטר גובה בחיתוך פרוסות באמצע המפעל
הריסת בית מרכזים שנשרף בתל אביב

חברות ביטוח ושמאים – חברות ביטוח ושמאים פונים אלינו לקבלת שירותי הערכה ושמאות להריסה לאחר אירוע ביטוחי ונזק כתוצאה משריפה, פיצוץ, קריסה, שיטפון וכו'.

מפעלי תעשיה – מפעלים רבים אינם מפרקים מתקנים ישנים במשך עשרות שנים מהחשש שהפירוק יפגע במתקנים סמוכים. אנו מנתחים את המצב בשטח ויודעים לספק פתרון פירוק מגובה בתוכנית הריסה וסדק סיכונים שיניחו את דעתם של מהנדס המפעל, מנהל המתקן ואנשי הבטיחות. כך המפעל מקבל שטחים פנויים חדשים לתפעול וחשוב מכך – מפגעים בטיחותיים מטופלים ומפונים משטח המפעל.

לקוחותינו נהנים מהיתרונות הבאים:
הפחתת עלויות ההריסה – על ידי הגדלת החזר עבור חומרים ממוחזרים. ניצול מיטבי של חומרים הניתנים למיחזור בתהליך ההריסה אשר מפחיתים את עלות הפרויקט, בשקלול עלות תועלת של ההשקעה הנדרשת במיחזור (גריסת בטון או חיתוך מתכות) אל מול התועלת הכלכלית סביבתית שבה.
צמצום חשיפה משפטית – אנו בקיאים ברגולציה הסובבת את תחום ההריסה, המיחזור וניקוי קרקע. בכלל זה בחוקים, התקנות, נהלי המשרד להגנת הסביבה, הנחיות משרד והעבדוה ועוד. ההבנה שלנו בתחומים הללו מבטיחה של תהיה חשיפה משפטית במהלך הפעילות, כך שלא תימצאו מפרי חוק או תיחשפו לסנקציה פלילית. בזכות הגדרה מדויקת של הרמה הנדרשת לביצוע העבודה נצמצם את הסבירות לסכסוך משפטי שיתגלע בהמשך הדרך.
שימוש במבנה קיים – במקרים מסוימים, ולא מעטים אין צורך בהריסה כוללת, אלא מספיקה הריסה חלקית בלבד. הדבר מפחית את עלויות ההריסה לעתים בצורה משמעותית ותורם למראה הייחודי של המבנה במקרה של מבנה לשימור. כמובן שנחסכות עלויות בניה ומסגרת הזמנים של הפרויקט מתרחבת לאין שיעור.

bottom of page