top of page

אודות החברה

הריסת מבנים, דרך מיחזור וניקוי קרקע

אווירה.jpg

הקמת מנופים לפירוק ארובות נשר רמלה

רוזנברג הריסות היא חברה בבעלות פרטית שנוסדה לפני למעלה משלושה עשורים והפכה לאחת מהחברות המובילות בארץ בענף ההריסה, הפירוק והפינוי.

החברה מתגאה בהיותה מובילה בתחום של הריסה מבוקרת, עם מומחים בהריסה על שיטותיה השונות.

 

עם השנים הרחבנו פעילותנו לתחומים הנגזרים מהעיסוק בהריסות – אלו הם תחומי המיחזור והטיפול בתוצרי ההריסה, וניקוי הקרקע.מוניטין החברה צמח מתוך המקצועיות, המקצוענות וההקפדה המדוקדקת על בטיחות ועל הרגולציה הרלוונטית לתחום. כל זאת, נוכח הסיכון הפוטנציאלי ורמת הרגישות הגבוהה הטבועה באופייה של מלאכת ההריסה המבוקרת.

ההריסה מבוצעת בשיטות שונות ובאמצעות כלי הריסה מגוונים, בהתאם לאופי הפרויקט, תנאי השטח והנסיבות. ציוד מכני הנדסי - באגרים מותקנים מספריים, פטישי חציבה וחבקים, מנופים הידראוליים ומכניים להנפה או לשימוש כדור הריסה, ניסור יהלום על סוגיו המגוונים, פיצוצים מבוקרים וחומר נפץ שקט.

כל אלו ועוד עומדים לרשותנו בזמינות מלאה לביצוע העבודה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.הגריסה מבוצעת במגרסות בגדלים שונים המסוגלות להפריד מתכות ובטון ולגרוס את החומר לגדלים שונים בהתאם לצורך.

ביטוח
רוזנברג הריסות מבוטחת בביטוחים מיוחדים לתחום ההריסה, כפועל יוצא של החשיבות הרבה שאנו מייחסים לנושא הבטיחות, אנו מקפידים להיות מבוטחים בכל עת בביטוח הריסות ייעודי התפור לאופיה המיוחד של עבודת ההריסה. מרגע הכניסה לתחילת העבודות באתר ועד ליציאת אחרון הפועלים אנו מפעילים את הביטוח המהווה אלמנט מרכזי במטריית השירותים שאנו מספקים במהלך פרויקט של הריסת מבנים.

קבלן רשום
החברה רשומה בפנקס הקבלנים וחברה בהתאחדות הקבלנים ופועלת בפיקוח ובליווי המשרד להגנת הסביבה בכל הנוגע לפעילותה במהלך ביצוע הפרויקט, הן באתר עצמו והן באתרי הפסולת וההטמנה.

מהנדסי החברה
החברה מעסיקה על בסיס קבוע 2 מהנדסים אזרחיים, מהנדס סביבה, ומהנדס הריסות מוסמך מטעם אוניברסיטת UCL שבלונדון. ראינו לנכון להציב מהנדס ייעודי המתמחה במתודות ההריסה המקובלות בעולם, ניהול הסיכונים הכרוכים בעבודת הריסה וניתוח הנדסי של מבנה נהרס. מהלך זה בוצע כחלק מהמדיניות שלנו לייחס חשיבות עליונה לשמירת אנשינו מעודכנים ומקצוענים ככל הניתן. במקביל, מנהלי החברה דואגים להתעדכן באופן שוטף מול הנעשה בתחום ההריסה בעולם במטרה לשמור על היכולת להתאים פתרון הריסה מיטבי לכל פרויקט.

ניקוי קרקע
החיבור לתחום ניקוי קרקעות מזוהמות היה טבעי שכן בחלק ניכר מהפרויקטים שבהם פירקנו מפעלי תעשיה שלמים פנו אלינו לטפל בנושא ניקוי הקרקע על מנת שניתן יהיה לעשות בה שימוש ופיתוח.
בתחום ניקוי הקרקע החברה מספקת פתרונות ניקוי קרקע מזוהמת לרמה הנדרשת על ידי המשרד להגנת הסביבה (תנאי סף). החברה מבצעת סקר קרקע (וסקר היסטורי) ובונה תוכנית ניקוי לשטח. במסגרת זאת החברה מטפלת בכל ההיבטים הרגולטיביים הנוגעים עד לקבלת אישור מהמשרד להגנת הסביבה שהקרקע מתאימה לשימוש מסחרי או תעשייתי. למעשה אנו לוקחים קרקע מזוהמת שלא ניתן לעשות בה שימוש ומאפשרים ליזם לעשות שימוש של מסחר/ תעשיה.

הייחוד שלנו
למעשה אנו מספקים מעטפת שלמה של שירותי סביבה - הריסה ופינוי, מיחזור וניקוי קרקע. שלבים אלה מהווים אבני הדרך בחייו של פרויקט פיתוח משלב ההיגוי ועד לשלב תחילת הבניה. מהנדסינו, יחד עם המומחה שלנו לדיני תכנון בניה, על סמך ניסיוננו בתחום, מסוגלים לטפל בפרויקט מקצה לקצה הן בהיבט הביצועי והן בהיבט התכנוני/ רגולטיבי. ליזם המבקש לבנות, לחדש או לשקם, אנו מסוגלים לספק מעטפת שירותים כוללת המציבה אותו בנקודת פתיחה מיטבית לתחילת הבניה.

האחריות שלנו על הביצוע היא מלאה ורחבה, לכן ברוב המקרים אנו מבצעים עבודות כקבלן ראשי. הגישה שלנו היא יזמית והטיפול בכל רבדי הפרויקט הוא בהתאם - תכנון, רגולציה, זמנים, תקצוב ואחריות.

bottom of page