פתרונות הריסה, פירוק ופינוי לכל סוגי המבנים
הריסה בפיצוץ של מגדל מים, במסגרת פרויקט הריסת מבנים בבאר שבע
הריסה בפיצוץ של מגדל מים, במסגרת פרויקט הריסת מבנים בבאר שבע
אנו מבצעים הריסה של מבנים באמצעות פיצוץ יזום, לפי חוק ובהתאם לרישיון משרד העבודה.
המטרה היא להקריס פנימה את המבנה הנהרס (implosion), בצורה נשלטת, ללא נזק סביבתי ותוך ביצוע עבודות הכנה ומיגונים מתאימים. בדיקה סייסמית בנקודות מתואמות בזמן הפיצוץ, מודדת את השפעת הפיצוץ על מבנים סמוכים ומאפשרת ניטור בזמן אמת שלהן.

אנו מטפלים בכל נושא הרישוי של הפיצוץ מול הרשויות ותכנון הביצוע מקצה לקצה. הפיצוץ מבוצע בתיאום משטרה וכוחות ביטחון ומבוצע בהתאם לתוכנית הכוללת של הפרויקט.
יצוין, לא כל מבנה מתאים להריסה בפיצוץ. שימוש בטכניקה זו מבוצע במקרים בהם מניסיוננו והערכתנו המקצועית - יישום השיטה הוא המתאים ביותר לאחר בחינת יתר החלופות הטכניות והחלטה כי אין מניעה בטיחותית לבצעו. ההחלטה נקבעת בין היתר לפי קירבה לאוכלוסיה ולמבנים ורכוש, למצב הקונסטרוקטיבי של המבנה,  גודלו, גילו, והחומרים שממנו עשוי. לאחר ניתוח הנדסי של השפעת הפיצוץ ותוצאותיו, ועריכת תוכנית הקידוח והטעינה, ניגשים לביצוע, כאשר במסגרתו ממוגן המבנה למניעת רסיסים. 
יחד עם מומחה הפיצוצים שלנו ביצעו בעבר מספר הריסות של מבנים שונים באמצעות טכניקה זו, בין היתר בגשר עתלית מעל כביש החוף, בביח"ר פניציה, במסגרת הריסה במפעל מכתשים באר שבע ועוד. 

חזרה >>

בטיחות לפני הכל
בטיחות ואחריות בתכנון ובביצוע
הריסה בקניון פעיל
מתחמי חנויות וקולנועים, הריסה חלקית וכוללת
תמא בהריסה
על הריסה בתמ"א 38/2 ובמסגרת הריסת פינוי בינוי
פרויקטים
פרויקטים של הריסה שביצענו בשנים האחרונות
מאמרים על הריסה
מאמרים קצרים על הריסת מבנים
ביטוח הריסות
כיסוי ביטוחי כולל ורחב מיוחד לעבודות הריסה